Unifrol CZ s.r.o. - výroba a distribuce přesných výpalků až do síly 160 mm za pomoci vysoce přesného plazmového stroje s nekonečným rotátorem na pálení úkosů až do 50°.

O NÁS

Společnost Unifrol CZ s.r.o. vznikla v roce 2015 za účelem výroby a distribuce přesných výpalků z vlastních materiálů i z materiálů dodaných zákazníkem a to až do síly 160 mm. V kooperaci u našich dodavatelů dokážeme zajistit i výpaly o síle nad 160 mm. Společnost používá nový přesný plazmový stroj, vybavený nekonečným rotátorem, který nabízí možnost řezání i pod úhlem až do 50°. Tato technologie je zákazníky oceňována zejména pro absenci nutnosti další přípravy výpalků (úkosů) pro jejich návazné umístění do výrobních celků.

Stále větší požadavky na kvalitu a rozsah nabízených služeb vedly k postupnému zajištění průběžného tryskacího zařízení, vertikálních a horizontálních obráběcích center, díky kterým mohlo dojít k rozšíření výrobních možností společnosti, která tak mohla jako samozřejmost postupně nabízet tryskání výpalků i jejich případné opracování. Díky tomu jsme se staly stálými dodavateli několika významných společností, kteří tak oceňují kvalitu a rychlost realizace samotných objednávek.

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NAM!